Stanica obozowa „Lipowiec"

Stanica obozowa „Lipowiec"
Hufca Ziemi Wodzisławskiej

ul. Bernadka 9
43-431 Ustroń Lipowiec

Kontakt

phm. Katarzyna Burszczyk 693366017
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warunki terenowe pozwalają na prowadzenie różnego rodzaju zajęć terenowych. Stanica dysponuje bogatym zapleczem kuchennym o wydajności kuchni 200 osób, sanitarnym z dużą ilością pryszniców, umywalek i ubikacji, oraz sportowym z boiskami do siatkówki i piłki nożnej.

Stanica posiada magazyn z zapleczem technicznym oraz rozległe pole namiotowe na 150 osób z namiotem świetlicą dla prowadzenia zajęć w przypadku niepogody na 100 osób. Istnieje możliwość zakwaterowania w kampingach kolonii zuchowej dla 45 osób w sezonie letnim, a poza lipcem i sierpniem można będzie zakwaterować w kampingach 60 osób. Stanica w Lipowcu to doskonałe miejsce do organizowania obozów, biwaków, wycieczek szkolnych, Zielonych Szkół, rajdów rowerowych, pieszych i zlotów.

Stanica zlokalizowana jest w Beskidzie Śląskim w odległości ok. 100 m od rzeki Wisły w zalesionym terenie. ok. 7 km od centrum Ustronia. Lokalizacja umożliwia przeprowadzenie wielu wycieczek pieszych i rowerowych po szlakach Beskidu Śląskiego m. in. Lipowskiego Gronia, Równicy, Czantorii, Błatniej, Orłowej.

Odległość PKP: Ustroń 4 km, Skoczów 5 km
Odległość PKS: Nierodzim 1 km

friendly link

nike tn pas cher

Chaussures Adidas

Nike Air Jordan pas cher

Femme Nike TN Pas Cher

Nike Roshe Chaussure

Nike Free Run pas cher

air max homme

Nike tn pas cher

air max pas cher

air max homme