Utworzono: 02 listopad 2017

kolkaZ 05Jest nam niezmiernie miło poinformować, że na wniosek Komendanta Hufca 7 naszych instruktorów zostało odznaczonych "Odznaką za zasługi dla Chorągwi Śląskiej" w stopniu srebrnym.
Gratulujemy następującym druhnom i druhom:
- phm. Izabeli SABAJ
- phm. Katarzynie BURSZCZYK
- phm. Paulinie KWIATOŃ
- pwd. Monice GWIZDA
- pwd. Ewelinie GROSMAN
- pwd. Pawłowi KUCZOK
- pwd. Tomaszowi KAZUBSKIEMU.
Dziękujemy za serce wkładane w Waszą pracę i życzymy wytrwałości w działalności na rzecz naszego Hufca i Chorągwi.

Utworzono: 30 październik 2017

22829188 669712753225134 7530332400230771711 oZ dumą informujemy, że rozkazem nr L7/2017 Naczelnika Związku Harcerstwa Polskiego hm. Andrzej Gola został odznaczony Złotym Krzyżem za zasługi dla ZHP. Druhowi Andrzejowi życzymy dużo zdrowia i wytrwałości w harcerskiej służbie.

Utworzono: 30 październik 2017

kolkaZ 23Informujemy, że nową zastępczynią Komendanta Hufca ds. programowych została phm. Paulina Kwiatoń. Zastąpiła ona phm. Katarzynę Burszczyk, która objęła funkję zastępcy Komendanta ds. organizacyjnych.
Druhnie Paulinie życzymy wytrwałości i powodzenia w pracy na nowej funkcji.

Utworzono: 27 październik 2017

phmJest nam niezmiernie miło poinformować, że rozkazem nr L12/2017 z dnia 27.10.2017 r. Komendant Hufca zamknął pozytywnie  i przyznał stopień podharcmistrza druhowi Sławomirowi Delegiewiczowi.
Gratulujemy i życzymy phm. Sławomirowi Delegiewiczowi powodzenia w życiu osobistym oraz służbie instruktorskiej.

Utworzono: 14 październik 2017

kolkaZ 32Serdecznie zapraszamy na tegoroczną edycję hufcowego Festiwalu Piosenki Harcerskiej "Złota Nutka". W tym roku będziemy się zmagać pod hasłem „Harcerskie przygody z marzeniami”.
Szczegóły w załączniku.

Regulamin ZN 2017

Utworzono: 13 październik 2017

kolkaZ 08Przedstawiamy projekt Regulaminu oraz Porządku obrad Zjazdu Sprawozdawczego Hufca ZHP Ziemi Wodzisławskiej zwołanego na dzień 27 października 2017 r. oraz sprawozdanie Komendanta Hufca.

Projekt Regulaminu

Projekt Porządku Obrad

Sprawozdanie Komendanta Hufca

Utworzono: 13 październik 2017

kolkaZ 08W załączniku przedstawiamy sprawozdanie z działalności Komisji Rewizyjnej Hufca dla Zjazdu Hufca ZHP Ziemi Wodzisławskiej.

Utworzono: 05 październik 2017

krzyz zalobaZ głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu dzisiejszym w wieku 35 lat odszedł na wieczną wartę pwd. Marcin Magiera. Druh Marcin w latach 2009 - 2011 był członkiem Komendy, aktywnym współorganizatorem EKO-BIEGU w Radlinie, był także przewodniczącym Hufcowej Kapituły Stopni Wędrowniczych oraz drużynowym drużyny wędrowniczej w Radlinie - Głożynach.
Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek 9 października o godz. 10.00 w kościele na Głożynach.
Druh Marcin wiele lat swojego życia poświęcił harcerstwu, dziś łączymy się w bólu z Jego Rodziną i  Najbliższymi.

friendly link