Utworzono: 21 wrzesień 2017

kolkaZ 23Informuję, że wnioski w sprawie zaliczenia służby instruktorskiej za okres od 1 września 2016 r. do 31 sierpnia 2017 r. należy składać do dnia 30 września 2017 r.

WNIOSEK O ZALICZENIE SŁUZBY

Utworzono: 11 wrzesień 2017

phmJest nam niezmiernie miło poinformować, że rozkazem nr L9/2017 z dnia 11.09.2017 r. Komendant Hufca zamknął pozytywnie  i przyznał stopień podharcmistrzyni druhnie Paulinie KWIATOŃ.
Gratulujemy i życzymy phm. Paulinie Kwiatoń powodzenia w życiu osobistym oraz służbie instruktorskiej.

Utworzono: 08 wrzesień 2017

kolkaZ 38Udostępniamy "Spis pląsów dla zuchów i harcerzy" do wykorzystania w swoich środowiskach.

Autor: pwd Paulina Kwiatoń

Utworzono: 04 wrzesień 2017

kolkaZ 39Druhny i Druhowie!
Przypominam o opłaceniu składek harcerskich za rok 2017.
Osoby, które nie maja opłaconej składki członkowskiej, zostaną skreślone z listy uczestników zbiórki wyborczej posiadających czynne prawo wyborcze.

phm. Dominik Barabasz

Utworzono: 30 sierpień 2017

kolkaZ 23Druhny i Druhowie, serdecznie zapraszam na Zbiórkę Wyborczą w dniu 18 września 2017 r. o godz. 18.00 w siedzibie Hufca ZHP Jastrzębie Zdrój, 44-330 Jastrzębie Zdrój ul. 1 Maja 39-41. W załączniku przesyłam Regulamin oraz Porządek Obrad Zbiórki Wyborczej.
Czuwaj!!!
phm. Dominik Barabasz

PORZĄDEK OBRAD ZBIÓRKI WYBORCZEJ

REGULAMIN OBRAD ZBIÓRKI WYBORCZEJ

Utworzono: 19 lipiec 2017

16 dh"CZUWAJ!
Każdy ma marzenia, ale nie każdy wie, jak je spełnić. Nam, jakimś cudem, się udało..."
Tak zaczyna się opis przygody życia wędrowników z 16 DH im. Żwirki i Wigury w Czyżowicach.
Zapraszamy do śledzenia ich przygód na https://www.facebook.com/Spe%C5%82niacze-Marze%C5%84-W%C4%99drownicy-z-16DH-W-Czy%C5%BCowicach-1820591574634133/
Druhnom i Druhom życzymy wielu niezapomnianych chwil. Jesteśmy z Was dumni.

Utworzono: 08 czerwiec 2017

KSI

Komisja Stopni Instruktorskich informuje, że 13 czerwca tj. wtorek o godz. 17.00 odbędzie się dodatkowe posiedzenie KSI.

Utworzono: 21 kwiecień 2017
jerzyDruhny i Druhowie, serdecznie zapraszam wszystkich, obecnych i byłych członków Naszego Hufca, sympatyków harcerstwa, rodziców naszych członków gromad, drużyn, klubów, kręgów itd.
Już w najbliższą niedzielę, 23 kwietnia w dniu św. Jerzego - patrona wszystkich Harcerzy i Skautów, na godz. 17.30 na Mszę Św. w Naszej intencji, w kościele p.w. WNMP w Wodzisławiu Śl.
Spotykamy się w kościele, po Mszy Św. przejdziemy na wodzisławski rynek gdzie utworzymy wspólny krąg.
Pozdrawiam i do zobaczenia w niedzielę
Czuwaj!!!
Komendant Hufca ZHP Ziemi Wodzisławskiej