Dzień Myśli Braterskiej 2016

Utworzono: 23 luty 2016

kolkaZ 06Dzień Myśli Braterskiej – święto przyjaźni obchodzone w dniu 22 lutego każdego roku przez harcerzy i skautów na całym świecie.
W ten dzień harcerze i skauci myślą o sobie, składają sobie życzenia, przesyłają kartki, organizują różne gry terenowe lub spotykają się przy ognisku.
W tym roku spotykamy się aby uczcić pamięć zalożyciela Światowego Skautingu. Na to spotkanie zapraszamy wszystkich naszych przyjaciół i osoby, które nas wspierają. Zapraszamy wszystkie zuchy, harcerki i harcerzy oraz instruktorów naszego Hufca.

Dla zuchów i harcerzy planowana jest krótka gra terenowa z niespodziankami. Dla naszych zaproszonych gości będzie to okazja do spotkania i podziękowania za dotychczasowe wsparcie dla Hufca i podzielenia się informacjami na temat zadań Związku Harcerstwa Polskiego i możliwości wspierania naszej organizacji.
Dla uczestników harcerskiej gry terenowej pomocne może się okazać wcześniejsze zapoznanie się z treścią książi pt. "Wilk, który nigdy nie śpi" Waltera Hansena.
Tegoroczne spotkanie odbędzie się w Wiejskim Domu Kultury w Czyżowicach w godzinach 16.30 - 19.30. Każda drużyna przywozi ze sobą ciasto oraz listę uczestników. Składka od 1 uczestnika wynosi 3 zł.

Zgoszenia na imprezę przyjmowane będą do 14 lutego 2016 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ZAPRASZAMY.