Paczka dla kombatanta

Utworzono: 17 grudzień 2015

paczka1PACZKA DLA KOMBATANTA na pomoc czekamy do 29 grudnia. Lista produktów, które wchodzą w skład paczki w załączniku. Nie trzeba kupować wszystkich produktów.
Artykuły do paczek będziemy zbierać w siedzibie naszego hufca przy ul. Wałowej 22
Stowarzyszenie ODRA-NIEMEN od 2010 roku organizuje ogólnopolską akcję świąteczną w ramach projektu RODACY-BOHATEROM. Dwa razy w roku dla POLSKICH KOMBATANTÓW NA KRESACH, przygotowywane są paczki świąteczne.
W całej Polsce zbierane są dary dla kombatantów, które trafiają najpierw do stowarzyszenia, do centrali jak i jej oddziałów. Dary są odpowiednio segregowane, po czym są transportowane do domów kombatantów, polskich rodzin wielodzietnych, osób samotnych, rodzin i osób wskazanych przez Związki Polaków na Ukrainie, Litwie i Białorusi a także Mołdawii.