Drużynowy turniej siatkówki 16.01.2016

Utworzono: 13 listopad 2015

Serdecznie informuje że w dniu 16.01.2016 (sobota) odbędzie się turniej drużyn w piłce siatkowej a dla gromad zuchowych turniej w dwa ognie. Turniej będzie się odbywać w Zespole Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim.

Plan Turnieju:

09:00 Oficjalne Rozpoczęcie turnieju apelem mundurowym. 10:00 Początek rozgrywek zuchowych. 12:30 Poczęstunek, zakończenie części zuchowej. 13:00 Rozpoczęcie rozgrywek harcerskich. 16-17 Zakończenie części harcerskiej oraz turnieju.

Regulamin:

1. W skład drużyny może wchodzić maxymalnie 8 osób w jednym pionie wiekowym.
  2. Każda drużyna musi mieć wybranego kapitaa który uczestniczy w losowaniu rywali.
  3. Rozgrywki będą prowadzone w systemie pucharowym lub grupowym w zależności od ilości zgłoszonych drużyn.
  4. Zabrania sie opuszczenia miejsc udostępnionych przez szkołe do przeprowadzenia turnieju.
  5. Obowiązkiem uczestnictwa są opłacone składki.
  6. Wpisowe wynosi 3zł od uczestnika.
  7. Zezwala sie na wystawienie przez drużyne więcej niż jednego składu.
  8. Zabrania sie grania jednej osobie w dwóch składach.
  9. Zgłoszenia prosze wysyłać do 31.12.2015 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.