Nasz Hufiec na Zlocie ZHP

Utworzono: 16 sierpień 2018

logo zlotW dniach 6-16 sierpnia w Gdańsku z na Wyspie Sobieszewskiej harcerki i harcerze naszego Hufca wzięli udział w Zlocie ZHP z okazji 100-lecia ZHP i 100-lecia Niepodległej Polski. Nasz Hufiec reprezentowali: 1 DH "ZEW" ze Skrzyszowa, 2 DH z Olzy, 16 DH im. Żwirki i Wigury z Czyżowic, 64 DH "SKAUT" im. Maksymiliana Cieślika z Wodzisławia Śl. oraz Szczep Smoki z Pszowa. W sumie z naszego Hufca na w Zlocie wzięło udział 170 osób.

friendly link