Mistrzyni Harcerstwa

Utworzono: 19 marzec 2017

oskar17 marca br. odbyła się VIII Gala Mistrzów Harcerstwa. Gala Mistrzów Harcerstwa jest uroczystością, podczas której wyróżnieni zostają instruktorzy Chorągwi Śląskiej ZHP statuetką „Mistrza Harcerstwa” za miniony rok kalendarzowy.
Z naszego hufca nominowanych zostało aż 5 instruktorów w następujących kategoriach:
1. W kategorii „Najlepszy Komendant hufca”
- phm. Dominik Barabasz

2. W kategorii „Przedsiębiorczy skarbnik-księgowy” - hm. Maria Kmiecik
3. W kategorii „Pomocna Dłoń” - hm. Tadeusz Gwóźdź i phm. Katarzyna Wojaczek
4. W kategorii „Strażnik prawa” - phm. Izabela Sabaj.
W kategorii "Przedsiębiorczy Skarbnik" bezkonkurencyjna została nasza Druhna Skarbnik
hm. Maria Kmiecik. To wielka radość i uznanie dla Jej pracy w naszym Hufcu.

Druhnie Marysi GRATULUJEMY i życzymy wytrwałości
w swojej mistrzowskiej służbie.

friendly link

nike tn pas cher | Chaussures Adidas | Nike Air Jordan pas cher | Femme Nike TN Pas Cher | Nike Roshe Chaussure | Nike Free Run pas cher | air max homme | Nike tn pas cher | air max pas cher | air max homme|Nike Air Max|Nike Air Max Pas Cher |Air Force 1 Femme Air Force 1 Homme Nike Air Jordan Nike Air Jordan Femme Nike Air Jordan HommeNike Air Presto Ultra Homme Nike Air Presto Ultra Femme Nike Air Presto Fly Homme