DMB 2017

Utworzono: 22 luty 2017

kolkaZ 06"Uśmiechać się w czasie pogody potrafi każdy łobuz, uśmiechać się w czasie deszczu –
tylko prawdziwy harcerz." gen. Robert Baden-Powel
Z okazji Dnia Myśli Braterskiej z całego serca życzę  właśnie tej pogody ducha, która pozwala przezwyciężać każdą przeszkodę stawianą przez życie na naszej wąskiej, krętej i wyboistej harcerskiej ścieżce…

Komendant Hufca
phm. Dominik Barabasz
wraz z Komendą

friendly link

nike tn pas cher | Chaussures Adidas | Nike Air Jordan pas cher | Femme Nike TN Pas Cher | Nike Roshe Chaussure | Nike Free Run pas cher | air max homme | Nike tn pas cher | air max pas cher | air max homme|Nike Air Max|Nike Air Max Pas Cher |Air Force 1 Femme Air Force 1 Homme Nike Air Jordan Nike Air Jordan Femme Nike Air Jordan HommeNike Air Presto Ultra Homme Nike Air Presto Ultra Femme Nike Air Presto Fly Homme