Jubileusz 85-lecia 16 DH w Czyżowicach

Utworzono: 05 wrzesień 2016

kolkaZ 1816 Drużyna Harcerska im. Stanisława Żwirki i Franciszka Wigury w Czyżowicach w tym roku obchodziswój wielki jubileusz 85-lecia.  W ramach tego święta odbędzie się Jubileuszowy Zlot Harcerski w Czyżowicach, podczas którego odbędzie się szereg imprez dla uczestników zlotu oraz imprez otwartych dla wszystkich mieszkańców Czyżowic i sympatyków harcerstwa.
09 września wieczorem odbędzie się uroczyste obrzędowe ognisko.

10 września przed południem nastąpi wyjazd delegacji do Republiki Czeskiej gdzie zostaną złożone kwiaty w miejscu katastrofy
lotniczej z 1932 r. gdzie zginęli bohaterowie Drużyny.
10 września wieczorem będzie miał miejsce koncert zespołu „Dom o Zielonych Progach.
11 września o godzinie 11,00 będzie uroczysta msza harcerska w kościele w Czyżowicach.
Zaraz po mszy na placu przy WDK w Czyżowicach odbędzie się uroczysty apel 85-Lecia Drużyny
Zapraszamy na te uroczystości.