Zlot Hufca - trasa harcerska

Utworzono: 21 kwiecień 2016

harcerzW sobotę od godz. 9.00 - 9.30 patrole zgłaszają się w SP3 w Wodzisławiu.
Rejestracja patrolu odbywa się w momencie, gdy są obecni wszyscy uczestnicy. Każdy patrol do rejestracji potrzebuje listę członków patrolu podpisaną przez drużynowego.
Każdy drużynowy w swojej dokumentacji posiada zgodę rodziców na udział dziecka w zlocie.
Zakończenie imprezy: 24 kwietnia godz. 10:00
Każdy patrol (może być kilka z jednej jednostki) może liczyć max. 5 osobowe.

Każdy patrol musi być wyposażony w aparat lub telefon komórkowy z aparatem robiącym zdjęcia w miarę wyraźne, farby oraz 1 arkusz brystolu, odzież odpowiednią do pogody, WYGODNE obuwie, MUNDUR. Ponadto obowiązkowo dobry humor.
Po zakończeniu gry trochę odpoczynku a następnie spotykamy się o godz. 17:30 w Parku Miejskim. Później przejdziemy marszowym krokiem do Kościoła na Rynku na mszę św. Po Mszy Św. odbędzie się uroczysty Apel Hufca.

Każdy uczestnik otrzyma w sobotę ciepły posiłek natomiast na sobotnią kolację i niedzielne śniadanie każdy bierze swój prowiant.
Każdy uczestnik przywozi śpiwór i karimatę. Nie zapominamy o przyborach toaletowych i odzieży do spania.
Wszyscy jesteśmy w mundurach od samego początku zlotu.