Nasi na VIII Mistrzostwach Pływackich Chorągwi Śląskiej w Czechowicach Dziedzicach

Utworzono: 08 marzec 2016

chzp5 marca br. reprezentacja naszego hufca wzięła udział w VIII Mistrzostwach Pływackich Chorągwi Śląskiej w Czechowicach Dziedzicach. Nasze harcerki i harcerze wrócili z kompletem medali w kilku kategoriach. Podwójne złoto wywalczyła Weronika Rzemieniak w stylu dowolnym i grzbietowym w kategorii harcerzy starszych. Srebro zawisło na szyi Julii Rzemieniak (styl grzbietowy w kategorii harcerzy) oraz Szymona Rok (styl dowolny w kategorii harcerzy).

Brąz przywieźli: Julia Rzemieniak (styl dowolny w kategorii harcerzy), Wiktoria Kaziszyn (styl dowolny w kategorii harcerzy straszych) i Szymon Rok (styl klasyczny w kategorii harcerzy). Sztafeta kobiet w kategorii harcerzy starszych zdobyła srebrny medal a jej sukces powtórzyła sztafeta męska w kategorii harcerzy.
Był to bardzo udany debiut naszych uzdolnionych pływaków, którzy ostatecznie w klasyfikacji generalnej hufców zajęli 4 miejsce.
Gratulujemy naszym pływakom.

dyplomymedalowaniepodium